Już po raz trzynasty Stowarzyszenie Twórczości Teatralnej „Akt” działające przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Dyktandzie Wrzesińskim, które tradycyjnie jesienną porą organizowane jest w naszym mieście.

Dyktando z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem. Biorą w nim udział laureaci dyktand ogólnopolskich, którzy rywalizują z powodzeniem z mieszkańcami naszego regionu. Jak będzie w tym roku i kto wygra, zobaczymy 26 października, kiedy w auli wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza zasiądą osoby walczące o tytuł Wrzesińskiego Mistrza Polskiej Ortografii i przystąpią do pisania dyktanda. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym dyktandzie.

26 października 2015 r. aula wrzesińskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza, przy ul. Witkowskiej 1, o godz. 18.00.

Nagrody otrzymają trzej najlepsi uczestnicy oraz UWAGA !!! trzech najlepszych młodych piszących, ocenianych w kategorii: uczeń.

 

XIII DYKTANDO WRZESIŃSKIE – PRZYJDŹ I ZASKOCZ SAM SIEBIE
Facebook